Ósma kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Sport » Ósma kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

 Zadyszka świąteczna dopadła niektóre zespoły w lidze tenisa stołowego. W wyniku tego Team Śledzianów-Ciechanowiec oraz Hajnówka II uzyskały dodatkowe punkty bez walki (walkowerem). W pozostałych meczach górowali zawodnicy z Siemiatycz. „Top spin” Siemiatycze pokonał Czeremchę 4: 3, a Siemiatycze Hajnówkę I 5: 2. Dzięki takim rezultatom „zrobiło się bardzo ciasno” w klasyfikacji drużynowej. Przewagę dwupunktową utrzymuje Team Śledzianów-Ciechanowiec, a trzy następne zespoły mają po pięć zwycięstw: „Top spin” Siemiatycze, Siemiatycze i Hajnówka I. Tuż za nimi z czterema zwycięstwami uplasowała się Czeremcha I i Hajnówka II. W klasyfikacji indywidualnej na prowadzeniu Daniel Sawicki (Siemiatycze) i Rafał Moczulski („Top spin” Siemiatycze) po 13 pkt. przed Wojciechem Jadczukiem (Team Śledzianów-Ciechanowiec) - 12 pkt. W deblu na pierwszym miejscu znajdują się pary z Hajnówki I: Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak oraz Teamu Śledzianów Ciechanowiec: Krzysztof Wszoł i Wojciech Jadczuk.

 

MECZ nr 29

 

TL BIAŁOWIEŻA – TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

 

Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny Team Śledzianów-Ciechanowiec

 

PUNKTY INDYWIDUALNE:

 

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

 

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

 

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2  pkt. (bez punktów dodatkowych)

 

           Debel: Jadczuk Wojciech/ Wszoł Krzysztof – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

 

 

 

MECZ nr 30

 

DUBINY - HAJNÓWKA II

 

Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny z Hajnówki II

 

PUNKTY INDYWIDUALNE:

 

  • Charytonow Wojciech (Hajnówka II) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Hajduk Marek (Hajnówka II) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

 

           Debel: Charytonow Karol/ Orzechowski Wojciech – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

 

 

 

 

 

 

 

MECZ nr 31

 

HAJNÓWKA I - SIEMIATYCZE

 

1) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” SAWICKI Daniel 1: 3

 

2) „B” MISZCZUK Zbigniew- „X” HRYCIUK Tomasz 0: 3

 

3) „C” LUDWICZAK Janusz- „ Z” JAGIEŁŁO Przemek 3: 2

 

4) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – HRYCIUK T./ SAWICKI D. 1: 4

 

5) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” HRYCIUK Tomasz 0: 3

 

6) „C” LUDWICZAK Janusz - „Y” SAWICKI Daniel 1: 3

 

7) „B” MISZCZUK Zbigniew - „Z” JAGIEŁŁO Przemek 3: 0

 

Końcowy wynik 5: 2 (18: 9) dla Siemiatycz.

 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

 

  • Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 0)

  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 2)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (3: 3)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 5)

 

Debel: Hryciuk Tomasz/ Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 1)

 

MECZ nr 32

 

TOP SPIN” SIEMIATYCZE – CZEREMCHA I

 

1) „A” SIEKIERKO Andrzej - „Y” STEPANIUK Adam 3: 0

 

2) „B” MOCZULSKI RAFAŁ - „X” MAKULSKI Andrzej 3: 0

 

3) „C” MOCZULSKI Tomasz- „ Z” LIPIŃSKI Janusz 2: 3

 

4) SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. – LIPIŃSKI J,/. MAKULSKI A. 2: 4

 

5) „A” SIEKIERKO Andrzej - „X” MAKULSKI Andrzej 3: 2

 

6) „C” MOCZULSKI Tomasz - „Y” STEPANIUK Adam 1: 3

 

7) „B” MOCZULSKI Rafał - „Z” LIPIŃSKI Janusz 3: 0

 

Końcowy wynik 4: 3 (17: 12) dla „Top Spin” Siemiatycze.

 

PUNKTY INDYWIDUALNE:

 

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 0)

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 2)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (3: 4)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (3: 5)

 

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej – 1 pkt. (4: 2)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO ÓSMEJ KOLEJCE

 

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

7

7

18

38: 11

84: 62

II

SIEMIATYCZE

7

5

15

36: 13

106: 63

III

TOP SPIN SIEMIATYCZE

7

5

14

33: 16

98: 70

IV

HAJNÓWKA I

7

5

14

31: 18

97: 68

V

CZEREMCHA I

7

4

14

34: 15

125: 72

VI

HAJNÓWKA II

7

4

12

28: 21

81: 83

VII

CZEREMCHA II

7

1

5

12: 37

68: 131

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

8

1

4

11: 38

23: 102

IX

DUBINY

4

0

0

1: 34

12: 43

 

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO ÓSMEJ KOLEJCE

 

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Sawicki Daniel

Siemiatycze

7

13

35: 10

II

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

7

13

34: 10

III

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

7

12

24: 6

IV

Lipiński Janusz

Czeremcha I

7

10

35: 20

V

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

7

10

28: 14

VI

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

7

10

21: 17

VII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

7

9

31: 19

VIII

Socha Renata

Czeremcha II

7

9

35: 28

IX

Charytonow Karol

Hajnówka II

7

9

26: 19

X

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

7

9

25: 19

XI

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

7

9

25: 19

XII

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

7

9

16: 16

XIII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

7

8

27: 24

XIV

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

7

8

23: 22

XV

Makulski Andrzej

Czeremcha I

6

7

29: 21

XVI

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

6

7

22: 19

XVII

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

3

6

18: 0

XVIII

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

6

6

17: 18

XIX

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

5

6

15: 16

XX

Hajduk Marek

Hajnówka II

7

4

15: 26

XXI

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

7

4

8: 22

XXII

Borysiuk Damian

TL Białowieża

7

3

7: 28

XXIII

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

7

3

5: 29

XXIV

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

2

6: 1

XXV

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

4

2

9: 7

XXVI

Węcko Mirosław

Dubiny

1

1

4: 5

XXVII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

3

1

6: 9

XXVIII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

- „ -

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXX

Siemiączyk

Dubiny

1

0

2: 6

XXXI

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

1

0

1:6

XXXII

Kojło Marcin

Dubiny

2

0

5: 11

XXXIII

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

1

0

0: 6

- „ -

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 6

- „ -

Charkiewicz Mariusz

Dubiny

1

0

0: 6

XXXVI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

6

0

1: 24

XXXVII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

7

0

8: 42

 

 

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO ÓSMEJ KOLEJCE

 

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

7

5

19: 8

II

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

6

5

14: 8

III

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

4

4

16: 3

IV

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

7

4

15: 17

V

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

7

4

15: 19

VI

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VII

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

3

2

10: 6

VIII

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

3

2

8: 8

IX

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

7

2

17: 22

X

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

5

1

2: 16

XI

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

1

0

3: 4

XII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIII

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Siemiączyk

Dubiny

1

0

0: 4

 

 

 

W dziewiątej kolejce zagrają:

 

  • Dubiny – Czeremcha II

  • Team Śledzianów Ciechanowiec – Hajnówka I

  • Czeremcha I – Siemiatycze

  • Hajnówka II - „Top Spin” Siemiatycze

 

 

 

Pauzuje – TL Białowieża

 

 

 

Organizator – Janusz Ludwiczak