Druga odsłona Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Sport » Druga odsłona Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

 W drugiej kolejce swój potencjał pokazała drużyna składająca się z zawodników Śledzianowa i Ciechanowca pokonując 4: 3 pierwszy zespół z Czeremchy. To nie był łatwy mecz dla obu drużyn. Pierwsze trzy single i wszystkie po 3: 2 stawiały w bardzo korzystnej sytuacji team gospodarzy. Wygrana w debla dała iskierkę nadziei przyjezdnym. Jednak przegrana w czwartej grze indywidualnej oznaczała, że zwycięzcami zostaną gospodarze. Goście walczyli do końca, wygrywając następne dwie gry. Drużynowo kolejne zwycięstwa odnieśli: Hajnówka I, Siemiatycze i Hajnówka II. W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajmuje Daniel Sawicki (Siemiatycze) bez straty seta, przed Jerzym Mieczyńskim (Hajnówka I). Najlepsi debliści po dwóch kolejkach, to Karol Charytonow i Wojciech Orzechowski (Hajnówka II). Pauzował zespół : ”Top Spin” Siemiatycze.

 

MECZ nr 5

 

TL BIAŁOWIEŻA - HAJNÓWKA I

 

1) - „A” BORYSIUK Damian - „Y” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

 

2) - „B” BOGUSZEWSKA Paulina - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

 

3) - „C” PRZYGODZKI Sławomir -„ Z” LUDWICZAK Janusz 0: 3

 

4) – BOGUSZEWSKA P./ BORYSIUK D. – LUDWICZA J./ MISZCZUK Z. 0: 4

 

5) - „A” BORYSIUK Damian - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

 

6) -„C” PRZYGODZKI Sławomir -„Y” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

 

7) -„B” BOGUSZEWSKA Paulina- „Z” LUDWICZAK Janusz 0: 3

 

Końcowy wynik 7: 0 (22: 1) dla drużyny Hajnówki I.

 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE:

 

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 0)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 0)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 1)

 

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 0)

 

MECZ nr 6

 

SIEMIATYCZE - DUBINY

 

1) - „A” JAGIEŁŁO Przemek - „Y” WĘCKO Mirosław 2: 3

 

2) - „B” SAWICKI Daniel - „X” SIEMIĄCZYK 3: 0

 

3) - „C” MARCINIUK Mariusz -„ Z” KOJŁO Marcin 3: 2

 

4) – SAWICKI D./ JAGIEŁŁO P. – KOJŁO M./ SIEMIĄCZYK 4: 0

 

5) - „A” JAGIEŁŁO Przemek- „X” SIEMIĄCZYK 3: 2

 

6) -„C” MARCINIUK Mariusz -„Y” WĘCKO Mirosław 3: 1

 

7) -„B” SAWICKI Daniel- „Z” KOJŁO Marcin 3: 0

 

Końcowy wynik 6: 1 (21: 8) dla drużyny z Siemiatycz

 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE:

 

  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 2 pkt.(6: 0)

  • Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 2 pkt.(6: 3)

  • Jagiełło Przemek (Siemiatycze) – 1 pkt.(5: 5)

  • Węcko Mirosław (Dubiny) – 1 pkt.(4: 5)

 

Debel: Sawicki Daniel/ Jagiełło Przemek (Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 0)

 

MECZ nr 7

 

CZEREMCHA II – HAJNÓWKA II

 

1) - „A” PACZUSKA Paulina- „Y” HAJDUK Marek 1: 3

 

2) - „B” SOCHA RENATA - „X” CHARYTONOW Karol 3: 1

 

3) - „C” RAKOWSKI Bogdan -„ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 0: 3

 

4) – SOCHA R./ PACZUSKA P. – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. 2: 4

 

5) - „A” PACZUSKA Paulina - „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

 

6) -„C” KOWALSKI Ryszard -„Y” HAJDUK Marek 0: 3

 

7) -„B” SOCHA Renata - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 2

 

Końcowy wynik 5: 2 (19: 9) dla drużyny z Hajnówki II.

 

PUNKTY INDYWIDUALNE:

 

  • Hajduk Marek (Hajnówka II) – 2 pkt. (6: 1)

  • Socha Renat (Czeremcha II) – 2 pkt. (6: 3)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 3)

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 3)

 

Debel: Charytonow Karol/ Orzechowski Wojciech – 1 pkt. (4: 2)

 

MECZ nr 8

 

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC – CZEREMCHA I

 

1) - „A” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” STEPANIUK Adam 3: 2

 

2) - „B” WSZOŁ Krzysztof - „X” MAKULSKI Andrzej 3: 2

 

3) - „C” JADCZUK Wojciech -„ Z” LIPIŃSKI Janusz 3: 2

 

4) – WSZOŁ K./ JADCZUK Woj. – STEPANIUK A./ LIPIŃSKI J. 2: 4

 

5) - „A” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” MAKULSKI Andrzej 3: 2

 

6) -„C” MOCZULSKI Robert -„Y” STEPANIUK Adam 1: 3

 

7) -„B” WSZOŁ Krzysztof - „Z” LIPIŃSKI Janusz 1: 3

 

Końcowy wynik 4: 3 (16: 18) dla drużyny Team Śledzianów-Ciechanowiec .

 

PUNKTY INDYWIDUALNE:

 

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 4)

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (3: 2)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 4)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 4)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec)) – 1 pkt. (4: 5)

 

Debel: Stepaniuk Adam/ Lipiński Janusz – 1 pkt. (4: 2)

 

Pauzował – „Top Spin” Siemiatycze

 

TABELA PO DRUGIEJEJ KOLEJCE

 

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

2

2

5

12: 2

41: 11

II

HAJNÓWKA II

2

2

4

9: 5

33: 23

III

CZEREMCHA I

2

1

4

10: 4

40: 20

IV

SIEMIATYCZE

2

1

4

9: 5

35: 22

V

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1

1

3

7: 0

22: 5

VI

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

1

1

2

4: 3

16: 18

VII

CZEREMCHA II

2

0

2

4: 10

19: 38

VIII

DUBINY

2

0

0

1: 13

12: 43

IX

TL BIAŁOWIEŻA

2

0

0

0: 14

6: 44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO DRUGIEJ KOLEJCE

 

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

Punkty

Sety

I

Sawicki Daniel

Siemiatycze

2

4

12: 0

II

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

2

4

12: 1

III

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

4

12: 2

IV

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

2

3

11: 4

 

Lipiński Janusz

Czeremcha I

2

3

11: 4

VI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

2

3

11: 5

VII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

2

3

11: 6

VIII

Socha Renata

Czeremcha II

2

3

11: 8

IX

Siekierko Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

2

6: 1

 

Moczulski Rafał

Top Spin” Siemiatycze

1

2

6: 1

 

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

1

2

6: 2

XII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

2

2

10: 8

XIII

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

1

2

6: 4

XIV

Charytonow Karol

Hajnówka II

2

2

7: 6

XV

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

2

2

9: 9

XVI

Hajduk Marek

Hajnówka II

2

2

7: 7

XVII

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

2

2

7: 9

XVIII

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

1

1

3: 2

XIX

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

1

1

4: 5

 

Węcko Mirosław

Dubiny

1

1

4: 5

XXI

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

1

0

1: 3

XXII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXIII

Siemiączyk

Dubiny

1

0

2: 6

XXIV

Kojło Marcin

Dubiny

2

0

5: 11

XXV

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 6

 

Charkiewicz Mariusz

Dubiny

1

0

0: 6

XXVII

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

2

0

0: 9

XXVIII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

2

0

2: 12

 

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

2

0

2: 12

XXX

Borysiuk Damian

TL Białowieża

2

0

2: 12

XXXI

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

2

0

1: 12

 

 

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO DRUGIEJ KOLEJCE

 

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

2

2

8: 5

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

1

1

4: 0

 

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

1

1

4: 0

IV

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin” Siemiatycze

1

1

4: 1

V

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

1

1

4: 2

VI

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

1

6: 4

VII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

2

1

6: 6

VIII

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

1

0

3: 4

IX

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

X

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

0: 4

 

Kojło Marcin

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 4

 

Kojło Marcin

Siemiączyk

Dubiny

1

0

0: 4

 

 

 

W trzeciej kolejce zagrają: Hajnówka I – Czeremcha I; Siemiatycze – TL Białowieża; Team Śledzianów Ciechanowiec – Czeremcha II; „Top Spin” Siemiatycze – Dubiny. Pauzuje – Hajnówka II.

 

 

 

Organizator – Janusz Ludwiczak